NOVI TRENER "CRVENO-BELIH" IBON NAVARO: Zvezda najbolji izbor, košarka u Srbiji je nešto posebno
podeli vest:
Ibon Navaro, novi trener košarkaša Crvene zvezde dao je intervju za zvaničan sajt kluba, nakon što je stigao u Beograd, gde će predvoditi "crveno-bele".
"Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde. Za mene je velika prilika da budem deo ovako velikog kluba, ne samo u Srbiji, već i u Evropi. Sve što sam video je odlično. Organizacija je sjajna, ljudi su sjajni, svi pokušavaju da mi pomognu da se što pre prilagodim. Za sada imam samo lepe reči o ovom iskustvu", rekao je novi trener "crveno-belih".
Španski stručnjak prethodno je vodio Unikahu iz Malage, a za klupski sajt istakao je da je Zvezda najbolje mesto za novi izazov.
"Postoje zemlje u kojima je košarka više od sporta. Nije religija, ali je nešto veoma posebno. Srbija je jedna od njih. Svima je dobro poznato rivalstvo u istom gradu između ta dva kluba. Gledate te utakmice na televiziji i kažete sebi da mora biti neverovatno biti tamo kao navijač. Možete onda da zamislite kako je treneru. Živeti u mestu gde je košarka više od sporta sigurno je veliko iskustvo", poručio je Navaro.
BONUS VIDEO
Ostavite komentar