Siti "TRLJA RUKE"! Arsenal izgubio od Aston Vile

U derbiju 32. kola Premijer lige Aston Vila je pobedila Arsenal na Emirejtsu 2:0, i Tobdžije su prepustile prvo mesto Mančester Sitiju.

Izvor: K1info/Sportklub.rs

Autor: Đorđe Gvero

14/04/2024 > 20:45

Posle Liverpula i Arsenal je kiksnuo. Baš kao i Redsi i Tobdžije su izgubile bodove na svom terenu. Ekipu Mikela Artete savladala je Aston Vila 2:0.

Poraz koji boli, a još više jer je Arsenal dominirao veći deo utakmice. Imali su Tobdžije šanse, ali je na golu sjajan bio svetski šampion Emi Martines, koji je imao četiri odbrane.

Kazna za promašaje stigla je u poslednjih 10 minuta. Prvo je Bejli u 84. minutu šokirao Emirejts. A onda potpuni antiklimaks samo tri minuta kasnije kada je vođstvo ekipe iz Birmingema duplirao Oli Votkins. I tako veoma rastužio domaćina, koji sada ima težak zadatak u borbi za titulu, jer Siti se sada pita.