DRAMA I NA BANOVOM BRDU! PENALI POSLALI VOJVODINU U POLUFINALE!

Penal lutrija odlučivala o polufinalisti

10/04/2024 > 19:49

Posle Partizana i Voždovca, i u duelu između Čukaričkog i Vojvodine gledali smo maksimalnu uzbudljivost, a novosadska stara dama je drugi polufinalista.

U prvom poluvremenu golova nije bilo, a gosti su u prednost došli u 50. minutu preko Savićevića. Čukarički je do izjednačenja stigao u 68. minutu, a strelac je bio Ivanović. Regularni deo meča završio upravo rezultatom 1:1 pa je penal lutrija odlučivala o polufinalisti.

Fudbaleri Vojvodine bili su sigurni, pogađali su: Zukić, Petrović, Lazarević i Savićević. Sa druge strane već od prve serije brđani su imali zaostatak, pošto je Milojević promašio. Sigurni su sve do poslednje, pete serije, bili: Ivanović, Vinisijus Melo i Ergelaš, a Jovanović je promašajem poslao Vojvodinu u polufinale kupa.