Stojković EVROGOLOM u 92. minutu doneo Partizanu tri boda!

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Voždovca u gostima rezultatom 3:2.

03/04/2024 > 16:53

Za Partizan precizni su bili Samed Baždar u 39, Aleksandar Filipović u 74. i Aranđel Stojković u 90+2. minutu.

Golove za domaći tim postigli su Mihajlo Nešković u 57. minutu i Džunior Flemings u 80. minutu.

Fudbaleri Partizana u narednom kolu nacionalnog šampionata dočekuju ekipu Novog Pazara, dok Voždovac gostuje Radničkom u Nišu.

1' Utakmica je počela na stadionu Voždovca! Domaćin nastupa u belim dresovima, dok su gosti izašli na teren u tamnoj garnituri dresova.

6' Prvi korner na meču biće za ekipu Voždovca.

7' Prvi ozbiljniji napad Voždovca i prva prilika da se ozbiljnije ugrozi gol Partizana, ali udarac Vukašina Đurđevića odlazi pored gola.

14' Ovusu je uputio sjajan udarac ka golu, ali je izblokiran, tako da će crno-beli imati svoj prvi korner na meču.

25' Oba tima za sada igraju vrlo oprezno sa malim brojem šansi na obe strane.

32' Dobar centaršut Mihajla Neškovića, ali u kaznenom prostoru niko nije dobro odreagovao, tako da lopta odlazi u gol aut.

39' GOL! Samed Baždar pogađa "malu mrežu" i Partizan vodi 1:0!

45' Sudija je produžio utakmicu za dodatni minut.

46' Kraj prvog poluvremena!

*DRUGO POLUVREME

46' Odmah je iz prvog napada Partizan imao priliku, ali je Aldo Kalulu uputio prejak centaršut.

48' Odličan napad Voždovca, ali je Nešković šutirao pored gola.

57' GOL! Nešković postiže gol sa bele tačke i Voždovac dolazi do izjednačenja!

64' Antić je odlično šutirao sa nekih 25 metara, ali je golman Voždovca bio dobro postavljen i uspeo je da zaustavi udarac.

74' GOL! Aleksandar Filipović postiže gol i Partizan vodi 2:1!

80' GOL! Džunior Flemings se sjajno snašao u šesnaestercu crno-belih i Voždovac izjenačuje na 2:2!

85' Aleksandar Jovanović je sprečio gotovo siguran gol igrača Voždovca sjajnom odbranom!

90' Sudija je produžio utakmicu za dodatnih pet minuta.

92' GOL! Aranđel Stojković postiže fenomenalan gol za 3:2!

96' Kraj meča! Partizan odnosi pobedu rezultatom 3:2!