Vlahović nastavlja da rešeta! Srpski napad izvukao "Staroj dami" bitna tri boda!

Dva gola i asistencija Dušana Vlahovića u pobedi Juventusa protiv Frozinonea

25/02/2024 > 19:15

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas u Torinu ekipu Frozinonea rezultatom 3:2 (2:2) u meču 26. kolu Serije A.

Dva gola za Juventus postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović u trećem i 32. minutu. Strelci za goste bili su Valid Čedira u 14. i Marko Brešijanini u 27. minutu. Rezultatom 2:2 završeno je prvo poluvreme, a domaći tim je propustio nekoliko dobrih prilika u drugom delu meča. Torinski klub je stigao do trijumfa u samom finišu utakmice. Pobedu Juventusu doneo je Danijele Rugani u petom minutu nadoknade vremena na asistenciju Vlahovića, koji je odigrao ceo meč za torinski klub.

U klubu iz Torina starter je bio još jedan srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je zamenjen u 62. minutu. Juventus je stigao do prve pobede u Seriji A posle više od mesec dana. Torinski klub je 21. januara u gostima pobedio Leće 3:0, a potom je zabeležio dva remija i dva poraza u italijanskom prvenstvu.

Juventus se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli Serije A sa 57 bodova. Inter je prvi sa 63 boda, ali milanski klub ima i dve utakmice manje. Frozinone je na 16. poziciji sa 23 boda.

Juventus će u narednom kolu Serije A gostovati Napoliju, dok će Frozinone dočekati Leće.