Mitrović dao DVA GOLA u pobedi Al-Hilala!

Fudbaleri Al Hilala pobedili su danas na svom terenu ekipu Al Reda rezultatom 3:1 u meču 20. kola Profesionalne lige Saudijske Arabije.

18/02/2024 > 17:42

Dva gola za Al Hilal postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u trećem i 20. minutu. Jedan gol za Al Hilal dao je Kalidu Kulibali u 52. minutu.

Jedini strelac za goste bio je Amir Sajud u šestom minutu nadoknade vremena.

Mitrović se nalazi na drugom mestu na listi strelaca Profesionalne lige Saudijske Arabije sa 19 golova. Prvo mesto drži fudbaler Al Nasra Portugalac Kristijano Ronaldo, koji je postigao 21 gol.

Za ekipu Al Hilala igrao je još jedan srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je zamenjen u 58. minutu.

Al Hilal se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 56 bodova, a u narednom kolu gostovaće Al Etifaku. Al Red je 14. na tabeli sa 19 bodova, a u narednom kolu gostovaće Al Rijadu.