Zvezda zabeležila JOŠ JEDNU pobedu na pripremama!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su mađarski Zalaegerseg rezultatom 1:0 u prijateljskom meču odigranom na Kipru.

20/01/2024 > 18:01

Prvi su šansu imali igrači mađarskog kluba, ali je u 17. minutu prečku pogodio Kiš. Zvezda je povela u 22. minutu. Viktor Radojević je bio asistent, a Jovan Šljivić strelac, pogodio je glavom sa desetak metara. Šljivić je u 38. minutu mogao i do drugog gola, ali je pogodio stativu.

U 63. minutu, posle kornera, štoper Zvezde Nemanja Milunović nije iskoristio odličnu šansu da duplira vođstvo šampiona Srbije. Poslednju šansu za izjednačenje Zalaegerseg je imao u 77. minutu, ali je Špoljarić pogodio stativu.

Trener Zvezde Vladan Milojević je na ovom meču značajno kombinovao postavu, pa Glazer, Degenek, Rodić, Ivanić, Mijatović, Nedeljković, Stamenić i Katai nisu ni bili u konkurenciji za sastav.