Poznat je prvi ČETVRTFINALISTA kupa Srbije!

Goleada u prvom poluvremenu i rutina Novog Pazara do kraja

05/12/2023 > 16:09

Fudbaleri Novog Pazara prvi su četvrtfinalisti kupa Srbije, pošto su na gostovanju u Inđiji savladali istoimeni tim sa 3:2.

Svih pet golova viđeno je u prvom poluvremenu. Gosti su furiozno ušli u meč, poveli su već u 6. minutu golom Bogdanovskog. Potom je Ergelaš sa dva pogotka stupio na scenu. Prvo je pogodio sa bele tačke u 17. minutu, da bi četiri minuta kasnije doneo svoj tim u vođstvo od 3:0! Međutim zeleno beli su se u dva minuta potpuno vratili u meč. Kojić je postigao gol u 29. minutu za 1:3, da bi samo minut kasnije Radosavljević smanjio na 2:3, ali je to sve što su domaći fudbaleri uspeli da urade. Do kraja susreta rezultat se nije menjao, i Pazarci će čekati protivnika u narednoj rundi nacionalnog kupa.