UŽIVO - veče Lige šampiona: VELIKI POVRATAK INTERA! Real osigurao prvo mesto, Arsenal razmontirao Lans!

5. kolo Lige šampiona u grupama A,B,C i D. Dešavanja i rezultate možete pratiti upravo ovde!

Autor: Đorđe Gvero

29/11/2023 > 18:37

18:45

Rams Park, Istanbul - Galatasaraj : Mančester Junajted

SPEKTAKULARNA KOREOGRAFIJA NAVIJAČA GALATASARAJA I PREDSTAVA PRED POČETAK MEČA! GORI U ISTANBULU TRENUTNO! MEČ JE POČEO

11. minut: GOL! KAKAV MUK U ISTANBULU! Prelepa akcija izabranika Erika Ten Haga, a ko drugi nego Alehandro Garnaćo!? Vodi Junajted.

14. minut: Velika šansa za Galatasaraj! Odbrana Onane, domaći traže penal!

19. minut: AUH KAKVA GOLČINA BRUNA FERNANDEŠA!! Uputio je udarac sa preko 25 metara, i pocepao mrežu za ogromnih 2:0 za Junajted!!

29. minut: AUH KAKVA UTAMICA! LUDNICA! Hakim Zijeh je pogodio iz slobodnog udarca i smanjio zaostatak, Sada je 1:2, erupcija na tribinama

35. minut: Velika šansa za 2:2. Prvo je Zahu izblokirao Megvajer, a onda i u ofsajdu bio Bardakči

43. minut: EKSLODIRAO JE ISTANBUL! Mauro Ikardi postiže gol ali je on ipak poništen zbog ofsajda u kojem se našao argentinac! Ostaje 1:2

KRAJ PRVOG POLUVREMENA, GALATASARAJ 1:2 MANČESTER JUNAJTED

55. minut: Nastavlja se igra kao iz prvog poluvremena, MekTominej postiže novi gol za Junajted! 3:1 je sad!

62. minut: Fenomenalna utakmica! Jedna od najboljih sigurno ove sezone! Zijeh ponovo iz slobodnog udarca, 2:3 je rezultat!

65. minut: Preti Galatasaraj, Akturkoglu je šutirao, Onana brani

68. minut: Još jedna intervencija Onane! Zijeh je gađao

71. minut: Pa kakva je ovo ludnica ljudi!? FENOMENALAN MEČ!! 3:3!! Akturkoglu donosi izjednačenje, eksplodirao je stadion!

76. minut: Umalo novo vođstvo Junajteda. Garnaćo je gađao malo pored gola!

77. minut: Još jedna prilika za Mančester! MekTominej je ovoga puta gađao, Muslera je ostao ukopan, na njegovu sreću lopta prošla tim uz stativu

82. minut: Još jedna dobra šansa za goste, Pelistri šutira preko gola

85. minut: Šta je sve promašio Junajted.... Bruno pogađa stativu.

90. minut: Kakva šansa! Ponovo Pelistri u šansi, odbranili su se nekako domaći

KRAJ SPEKTAKULARNE UTAKMICE! GALATASARAJ 3:3 MANČESTER JUNAJTED

Ramon Sančez Pishuan, Sevilja - Sevilja : PSV

ODLIČNA ATMOSFERA I PREPUN STADION KAO I UVEK I U SEVILJI! MEČ JE POČEO

21 minut: Bojažljivo i oprezno sa obe strane. Za sada bez golova i velikih šansi

24. minut: Vodi Sevilja! Posle centaršuta Rakitića iz slobodnog udarca, na pravom mestu se našao Serhio Ramos koji je prekinuo malu uspavanku i doneo prednost svom timu!

39. minut: 2-o vodi Sevilja!. Prvi gol u karijeri u Ligi šampiona postiže Đibril Sou

40. minut: Ipak ništa od gola! Posle VAR-a, ipak je gol poništen zbog igranja rukom

41. minut: KAKVA SEKVENCA! Prvo je En Nesiri pogodio prečku, a onda kontranapad PSV, udarac Lozana i fenomenalna intervencija Dmitrovića! Posle svega ostaje "samo" 1:0.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA, SEVILJA 1:0 PSV

47. minut: Nisu prošla ni puna dva minuta igre u drugom poluvremenu, a Sevilja već vodi sa 2:0! En Nesiri je strelac.

66. minut: Kakva glupost Okamposa, drugi žuti i napadač Sevilje je isključen.

68. minut: Odmah koriste to gosti! Saibari smanjuje na 1:2

82. minut: 2:2 na Ramon Sančez Pishuanu! Nažalost Nemanja Gudelj postiže autogol

92. minut: KAKAV PREOKRET! 3:2 ZA PSV! PEPI JE STRELAC!

KRAJ MEČA! SEVILJA 2:3 PSV

21:00

Emirejts, London - Arsenal : Lans

13. minut: GOL! Haverc postiže pogodak za vođstvo tobdžija

21. minut: Majstorija Gabrijela Žesusa za 2:0

24. minut: Bukajo Saka se najbolje snašao i povećao prednost na 3:0! Ako se ovako nastavi, Lansu se ne piše dobro

27. minut: 4:0! Gabrijel Martineli je strelac. Sva četvrotica napadača Arsenala su se upisala u listu strelaca! Ne igra se ni pola sata a Lansu se sprema prava katastrofa

45. minut: CRNO VEČE ZA LANS. Martin Edegard postiže gol za 5:0!

86. minut: 6:0... Strelac sa bele tačke je Žoržinjo.

KRAJ UTAKMICE ARSENAL 6:0 LANS

Alijanc arena, Minhen - Bajern Minhen : Kopenhagen

KRAJ UTAKMICE, BAJERN MINHEN 0:0 KOPENHAGEN

Da Luž, Lisabon - Benfika : Inter

5. minut: Vodi Benfika! Žoao Mario je strealc

13. minut: 2:0! Žoao Mario igra utakmicu života, dvostruki strelac!

34. minut: Apsolutno Žoao Mario igra utakmicu života! HET TRIK BRAZILCA! 3:0 vodi Benfika

53. minut: Da li je ovo nagoveštaj velikog povratka? Marko Arnautović postiže gol za Inter, sada je 3:1

58. minut: Vraća se Inter u igru! 3:2, gol je postigao Fratezi

72. minut: KAKAV POVRATK INTERA! 3:3! Alexis Sančez je siguran sa bele tačke!

86. minut: Nakon provere VAR-a, Antonio Silva je dobio direktan crveni karton. Domaći će do kraja meča igrati sa igračem manje.

95. minut: Koliko sreće za Benfiku! Umalo neverovatni preokret, Barela je pogodio stativu...

KRAJ UTAKMICE, BENFIKA 3:3 INTER

Municipal, Braga - Braga : Union Berlin

30.minut: Direktan crveni karton za Siku Niakatea! Braga ostaje sa igračem manje

42. minut: Gosti vode! Robin Gosens je strelac

51. minut: Vraća se Braga sa igračem manje! Djalo je strela za 1:1

KRAJ UTAKMICE BRAGA 1:1 UNION BERLIN

Santjago Bernabeu, Madrid - Real Madrid : Napoli

10. minut: Vodi Napoli! Đovani Simeone pogađa

11. minut: Samo što su krenuli sa centra, odmah izjednačenje! Rodrigo poravnava rezultat

22. minut: Preokret Madriđana, Džud Belingem pogađa za 2:1

47. minut: Samo što je počelo drugo poluvreme, Napoli je izjednačio. Frenk Angisa je strelac. Sada je rezultat 2:2

84. minut: Real ponovo vodi! Strelac trećeg gola je mladi Nikolas Paz

94. minut: Četvrti gol za Real, strelac je Hoselu. Sada je i definitivno madridski tim osvojio nova tri boda.

KRAJ UTAKMICE, REAL MADRID 4:2 NAPOLI

Reale Arena, San Sebastian - Real Sosijedad : Salzburg

KRAJ UTAKMICE, REAL SOSIJEDAD 0:0 SALZBURG

HVALA ŠTO STE BILI SA NAMA, PRATITE NAS I DALJE! POZDRAV!