Već viđeno, srpski klub POVEDE, pa ga rival PREGAZI: Poraz TSC-a od Frajburga

Jedini gol za domaću ekipu postigao je Nemanja Petrović u 14. minutu susreta

Izvor: K1info/kurir.rs

26/10/2023 > 20:51

Fudbaleri TSC poraženi su od Frajburga sa 1:3 u meču trećeg kola grupne faze Lige Evrope u Bačkoj Topoli.

Sva tri pogotka za goste postigao je Vićenco Grifo - iz penala u 49, pa onda u 59. i 73. minutu.

Jedini gol za domaću ekipu postigao je Nemanja Petrović u 14. minutu susreta.

Fenomenalno su izabranici Žarka Lazetića otvorili ovaj meč, već u 14. miunutu preko Nemanje Petrovića stižu do vođstva koje su sačuvali sve do kraja prvog poluvremena. Sa druge strane Frajburg je imao veću inicijativu, ali ne i sreće. Tako je gostujućoj ekipi u 37. minutu zbog ofsajda poništen gol.

Po povratku sa odmora, gosti u prvim minutima drugog poluvremena stižu do izjednačenja. Vićenco Grifo je bio suguran sa bele tačke u 49. minutu, a šest minuta kasnije sudija poništava još jedan pogodak gostiju - zbog ofsajda.

U nastavku igre Vićenco Grifo stiže do het-trika i donosi svojoj ekipi velika tri boda.

TSC nažalost, ovog puta nije uspeo da odoli favorizovanom protivniku u Bačkoj Topoli.