JAK je kao crna zemlja: MITROVIĆ odbio da IZAĐE iz igre, pa REŽIRAO trijumf Fulama

Trener Marko Silva ubacio Srbina u igru u 58. minutu, pa hteo da ga zameni posle pet minuta

12/08/2023 > 20:24

Fudbaleri Fulama pobedili su na gostujućem terenu Everton sa 1:0, a Alekandar Mitrović je bio u igri od 58. minuta.

Međutim, posle samo pet minuta na terenu, trener Marko Silva je hteo da ga zameni jer je izgledalo da se Mitrogol teže povredio. Naime, posle jednog kornera i kontakta sa Dukureom, Mitrović srušio na travu i pokazivao je da je povređen, zbog čega je Silva odmah reagovao i pozvao igrača sa klupe.

Vinisijus se spremio da uđe u igru, stao je pored aut-linije, pomoćni sudija je pokazao broj Aleksandra Mitrovića, a potom se sve promenilo.

Marko Silva je video da mu Mitrović nešto dobacuje i poslušao ga je - odlučio je da ostavi srpskog napadača na terenu koji je dao znak da može da nastavi. I ispostavilo se to kao pun pogodak!

Srpski napadač je započeo akciju u 73. minutu kada je prosledio loptu do Andreasa Pereire, a ovaj je uklizao i dodao je do Bobija Dekordove Rida, koji je bio sam u kaznenom prostoru i postigao gol bez ikakvih problema sa osam metara.