Novi Pazar NIŽE POBEDE, izjednačio se sa Zvezdom, ako nastave tako EVROPA NIJE DALEKO

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Mladost GAT u Novom Sadu rezultatom 2:1 (2:0), u meču osmog kola Superlige Srbije.

Autor: K1info/sportal.rs

26/08/2022 > 21:21

Novi Pazar je tako došao do pete uzastopne pobede i igraju fantastično.

Imaju 15 bodova, posle tri uvodna poraza vezali su pet pobeda zaredom i izjednačeni su sa Crvenom zvezdom.

Naravno, Crvena zvezda ima tri utakmice manje, ali ne treba umanjiti veliki uspeh Novopazaraca.

Vladimir Gaćinović je utegao ekipu i radi fantastičan posao.

Vladimir Gaćinovič,, trener FK Novi Pazar

Sjajan je bio Andrija Majdevac, koji je postigao dva gola. Dvadesetpetogodišnji napadač je dva puta matirao Milojevića. Postigao je prvi gol u 14, drugi u 21. minutu za 0:2.

Andrija Radulović vrazio je Mladost u igru evrogolom u 48. minutu i utakmica je ponovo bila otvorena.

Pazar je izdržao u Novom Sadu i došao do još jednog trijumfa.