Petar Stanić će posle jedne sezone napustiti Ludogorec, i uskoro će postati fudbaler Olimpijakosa.
Grčki i bugarski mediji javljaju informaciju da su se dva kluba dogovorila oko transfera veziste.
Ludogorec će zaraditi 8.000.000 evra, a ne pominje se da će u to biti uključeni i potencijalni bonusi, koji bi mogli da dovedu do cifre od 10.000.000, koju su Bugari tražili od početka pregovora.
Skrenuo je pažnju Petar Stanić Betisa, Sevilje, Koventrija, pominjao se i AZ Alkmar, ali je Olimpijakos uspeo da dođe do potpisa reprezentativca Srbije.
Iza njega je fenomenalna sezona, gde je postigao 16 i namestio 13 golova.
Trenutno nema informacije kada se očekuje Stanićev dolazak u Atinu. Ono što je poznato, Olimpijakosov plan bio je da ga predstavi baš na Petrovdan, koji po julijanskog kalendaru pada sutra, u ponedeljak 29. juna.
BONUS VIDEO:
Ostavite komentar