Potpuno LUD meč BAJERNA i LIVERPULA: 7 golova i "milion" sjajnih poteza, a još je LETO

Sve je prštalo na prijateljskoj utakmici u Singapuru

Izvor: K1info/Sportske.net

02/08/2023 > 16:26

Fudbaleri Bajerna iz Minhena savladali su ekipu Liverpula rezultatom 4:3 (2:2) u prijateljskom meču u Singapuru.

U veoma uzbudljivom okršaju videli smo sedam golova, sjajne poteze, ali i preokret nemačke ekipe koja je ostvarila novu pobedu na pripremama uoči početka sezone.

Dva tima izašla su u veoma jakim sastavima, a sve je počelo idealno za "redse" koji su posle prvih pola sata već vodili sa 2:0 pošto je u drugom minutu pogodio Gakpo, a u 28. Van Dajk.

Nije mnogo bilo potrebno Bavarcima da uzvrate na identičan način, u 33. minutu Gnabri je smanjio zaostatak, da bi ga devet minuta kasnije Sane svojim golom u potpunosti poništio.

Jirgen Klop i Tomas Tuhel su u toku drugog poluvremena u potpunosti promenili postave, a tu se Bajern bolje snašao, iako je Dijaz u 67. minutu doneo novu prednost Liverpulu.

Stanišić je u 80. minutu izjednačio rezultat, da bi 20-godišnji Frans Kracig sjajnim pogotkom sa ivice kaznenog prostora postavio konačan rezultat.